Stamboom Knoeff » Christiaan Johannes Wilhelmus "Chris" Rooswinkel (1949-2025)

Persoonlijke gegevens Christiaan Johannes Wilhelmus "Chris" Rooswinkel 


Gezin van Christiaan Johannes Wilhelmus "Chris" Rooswinkel

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 6 maart 1973 te Enschede, hij was toen 23 jaar oud.

Zij zijn getrouwd op 15 juni 1973 te Enschede, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christiaan Johannes Wilhelmus "Chris" Rooswinkel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Christiaan Johannes Wilhelmus Rooswinkel

Christiaan Johannes Wilhelmus Rooswinkel
1949-2025

1973
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rouwkaart

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 oktober 1949 lag tussen 7,4 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,0 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 23 april » Nederland annexeert delen van Duitsland als compensatie voor geleden oorlogsschade. De meeste geannexeerde gebieden zijn in 1963 weer teruggegeven.
    • 14 juli » Rusland doorbreekt het Amerikaanse monopolie op kernwapens met een atoomexplosie in Siberië.
    • 29 augustus » Het Koningin Wilhelminafonds voor Kankerbestrijding wordt opgericht.
    • 12 september » Na een verschijningsverbod van vier jaar mag het dagblad De Telegraaf weer verschijnen.
    • 22 september » De Sovjet-Unie brengt zijn eerste atoombom tot ontploffing.
    • 13 december » De Knesset stemt voor het verplaatsen van de hoofdstad van Israël naar Jeruzalem.
  • De temperatuur op 6 maart 1973 lag tussen 2,1 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 10,8 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (45%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 8 februari » De Indonesische regering wijst de Amerikaanse fotojournaliste Wyn Sargent uit die als 'antropologisch onderzoek' was getrouwd met een Papoea-stamhoofd.
    • 2 april » Het Veronica schip loopt, door storm, vast op het strand van Scheveningen.
    • 5 juli » Generaal Juvénal Habyarimana pleegt een staatsgreep in Rwanda en verdrijft president Grégoire Kayibanda uit de macht.
    • 20 juli » De Spaanse wielrenner Luis Ocaña wint de Ronde van Frankrijk.
    • 18 november » Verkeersvrije zondag in België, naar aanleiding van de oliecrisis.
    • 15 december » De American Psychiatric Association schrapt homoseksualiteit uit haar lijst van geestelijke afwijkingen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2016 » Uri Coronel (69), Nederlands voetbalbestuurder
  • 2017 » Max Gallo (85), Frans historicus, schrijver en politicus
  • 2017 » Red West (81), Amerikaans acteur en stuntman
  • 2018 » Burton Richter (87), Amerikaans natuurkundige en Nobelprijswinnaar
  • 2019 » Ruud Jacobs (81), Nederlands jazzbassist en producent
  • 2020 » Ali Mirzaei (91), Iraans gewichtheffer

Over de familienaam Rooswinkel


De publicatie Stamboom Knoeff is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk Knoeff, "Stamboom Knoeff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-knoeff/I291.php : benaderd 15 maart 2026), "Christiaan Johannes Wilhelmus "Chris" Rooswinkel (1949-2025)".