Stamboom Knoeff » Johan Knoeff (1865-1935)

Persoonlijke gegevens Johan Knoeff 


Gezin van Johan Knoeff

Hij is getrouwd met Niesjen van het Veen.

Zij zijn getrouwd op 5 juli 1888 te Kampen, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Dina Knoeff  1890-1910
  2. Jan Knoeff  1891-1955 
  3. Niesjen Knoeff  1892-1913
  4. Hendrika Knoeff  1895-????
  5. Dirk Knoeff  1896-1935 
  6. Johan Knoeff  1898-1968 
  7. Gijsbert Knoeff  1900-1993 
  8. Gerhard Knoeff  1902- 
  9. Evert Knoeff  1904-1956 
  10. Femmetje Knoeff  1905-1965 
  11. Koosje Knoeff  1907-1985
  12. Gerrit Knoeff  1911- 


Notities over Johan Knoeff

Faillissement:1908 okt 21 Knoeff, Johan, schoenmaker en winkelier te Kampen Rechtbank Zwolle

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johan Knoeff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johan Knoeff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johan Knoeff

Jannes Knoeff
1797-????
Fennigje Jans
1798-1850
Jan Knoeff
1834-1880

Johan Knoeff
1865-1935

1888
Dina Knoeff
1890-1910
Jan Knoeff
1891-1955
Dirk Knoeff
1896-1935
Johan Knoeff
1898-1968
Evert Knoeff
1904-1956
Koosje Knoeff
1907-1985
Gerrit Knoeff
1911-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Westerbegraafplaats
      dinsdag n.m. 14.30

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 september 1865 lag rond de 22,0 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 21 juli » Op het marktplein in Springfield, Missouri schiet Wild Bill Hickok Dave Tutt neer in wat wordt gezien als het eerste westernduel.
      • 9 oktober » In de Amerikaanse staat Pennsylvania wordt gestart met de aanleg van de eerste oliepijplijn.
      • 17 december » Leopold II wordt koning der Belgen.
      • 18 december » Door aanname van het 13de amendement van de Amerikaanse grondwet wordt slavernij afgeschaft in de Verenigde Staten van Amerika.
      • 23 december » België, Frankrijk, Italië en Zwitserland komen een Latijnse muntunie overeen.
    • De temperatuur op 5 juli 1888 lag rond de 18,3 °C. Er was 7 mm neerslag. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
      • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
      • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
      • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
      • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
      • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
    • De temperatuur op 26 juli 1935 lag tussen 10,2 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
      • 2 maart » Koning Rama VII van Thailand treedt af ten gunste van zijn neef Rama VIII.
      • 16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
      • 16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
      • 19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
      • 10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
    • De temperatuur op 30 juli 1935 lag tussen 8,9 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
      • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
      • 7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
      • 16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
      • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
      • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Knoeff

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Knoeff.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Knoeff.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Knoeff (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Knoeff is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dirk Knoeff, "Stamboom Knoeff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-knoeff/I158.php : benaderd 15 februari 2026), "Johan Knoeff (1865-1935)".