Stamboom Knijpinga Cramer » Klasina Rijkaart (1882-????)

Persoonlijke gegevens Klasina Rijkaart 


Gezin van Klasina Rijkaart

Zij is getrouwd met Julius Jodocus Cramer.

Zij zijn getrouwd op 27 juli 1906 te Gouda, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klasina Rijkaart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klasina Rijkaart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klasina Rijkaart


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 juli 1906 lag tussen 13,9 °C en 24,0 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 1,6 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
    • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
    • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
    • 22 november » Naast de bestaande, radiografische noodkreten als het Engelse "CQD" wordt een nieuwe, internationale noodkreet ingevoerd: "S.O.S.".
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.

Over de familienaam Rijkaart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rijkaart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rijkaart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rijkaart (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Anton Versteeg, "Stamboom Knijpinga Cramer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-knijpinga-cramer/I500048.php : benaderd 2 januari 2026), "Klasina Rijkaart (1882-????)".