Stamboom Klomberg » Johanna Gerardina "An" Klomberg (1919-2008)

Persoonlijke gegevens Johanna Gerardina "An" Klomberg 


Gezin van Johanna Gerardina "An" Klomberg

Zij is getrouwd met Gerardus Martinus Panders.

Zij zijn getrouwd op 17 oktober 1945 te Ubbergen, zij was toen 26 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Gerardina "An" Klomberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Gerardina "An" Klomberg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Gerardina Klomberg

Johanna Gerardina Klomberg
1919-2008

1945

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Akte 36
    2. Akte 21

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 maart 1919 lag tussen 0,3 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 8,3 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
      • 21 maart » Oprichting van het Bauhaus in Weimar door Walter Gropius.
      • 14 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Radzionków.
      • 23 augustus » Oprichting van de Monegaskische voetbalclub AS Monaco in het gelijknamige vorstendom.
      • 16 oktober » Inwijding van de Sacré-Cœurbasiliek in Parijs door kardinaal Léon-Adolphe Amette.
      • 20 oktober » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Ceahlăul Piatra Neamț.
    • De temperatuur op 17 oktober 1945 lag tussen 8,4 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Begin van de Slag om Manilla, die tot 3 maart zal duren en waarin 12.000 Japanse soldaten sneuvelen. Een groot aantal Filipijnse burgers komt om.
      • 7 maart » Bij Woeste Hoeve vindt een aanslag op commissaris-generaal Rauter plaats; als represaille worden 250 mensen gefusilleerd.
      • 31 augustus » Nationale viering van de Bevrijding, tegelijk met Koninginnedag.
      • 10 september » Oprichting van de Poolse voetbalclub Zagłębie Lubin.
      • 13 november » Generaal Charles de Gaulle wordt gekozen tot president van het voorlopige bewind van Frankrijk.
      • 15 december » Generaal Douglas MacArthur verordonneert een einde aan Shinto als Japanse staatsgodsdienst.
    • De temperatuur op 9 november 2008 lag tussen 8,8 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 5,0 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 1,9 uur zonneschijn (21%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Barack Obama wint als eerste Afro-Amerikaan de voorverkiezingen in de staat Iowa van Amerikaanse presidentsverkiezingen van 2008.
      • 14 januari » Opening van de Blauwtorentunnel, de Gasthuistunnel en de Van Eycktunnel, drie tunnels onder De Leien in Antwerpen.
      • 21 januari » De AEX, de Amsterdamse graadmeter, duikt 6,1% in het rood, het grootste verlies op éen dag sinds 11 september 2001.
      • 20 augustus » Op de luchthaven van Madrid komen 154 mensen om het leven bij een vliegtuigcrash van Spanair-vlucht JK 5022; 18 raken gewond. Het vliegtuig wilde naar Las Palmas, maar raakte van de baan door een verkeerde take-off configuratie.
      • 26 september » Erik Zabel maakt bekend te stoppen met wielrennen.
      • 3 november » De VRT stopt met analoge uitzending onder de term Weg Met Sneeuw Op Je Tv
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1914 » Octavio Paz, Mexicaans schrijver († 1998)
    • 1915 » Boy Edgar, Nederlands jazzmuzikant, medicus en verzetsstrijder († 1980)
    • 1920 » Jan van Herpen, Nederlands radiomaker en publicist († 2008)
    • 1920 » Marga Minco, Joods-Nederlands journaliste en schrijfster
    • 1921 » Laura Conti, Italiaanse arts, politica en schrijfster († 1993)
    • 1923 » Jacques Félix, Frans poppenspeler († 2006)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Klomberg

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klomberg.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klomberg.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klomberg (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Klomberg is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans Klomberg, "Stamboom Klomberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-klomberg/I404.php : benaderd 8 januari 2026), "Johanna Gerardina "An" Klomberg (1919-2008)".