Stamboom Klomberg » Michael Becker (± 1715-????)

Persoonlijke gegevens Michael Becker 

  • Hij is geboren rond 1715.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 juni 2020.

Gezin van Michael Becker

Hij is getrouwd met Bartrudis Stendering.

Zij zijn getrouwd op 9 oktober 1740 te Zevenaar.


Kind(eren):

  1. Theodora Beeker  1740-1811 
  2. Gerarda Becker  1742-????
  3. Joannes Becker  1744-????
  4. Gerardus Becker  1747-????
  5. Aleida Becker  1751-????
  6. Johanna Becker  1755-1822
  7. Henricus Becker  1760-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Michael Becker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Michael Becker

Michael Becker
± 1715-????

1740
Aleida Becker
1751-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 oktober 1740 lag rond de 3,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1740: Bron: Wikipedia
    • 9 januari » De Rooswijk, een VOC-handelsschip, loopt tijdens een storm op een zandbank en vergaat (met een kostbare lading zilver) met haar volledige bemanning voor de Engelse kust van Kent.
    • 17 augustus » Kardinaal Prospero Lorenzo Lambertini wordt gekozen tot Paus Benedictus XIV.
    • 22 augustus » Kroning van Paus Benedictus XIV in Rome.

Over de familienaam Becker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Becker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Becker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Becker (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klomberg is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Frans Klomberg, "Stamboom Klomberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-klomberg/I3869.php : benaderd 16 januari 2026), "Michael Becker (± 1715-????)".