Stamboom Klomberg » Theodorus Hermeling (1916-1979)

Persoonlijke gegevens Theodorus Hermeling 


Gezin van Theodorus Hermeling

Hij is getrouwd met Francisca Wilhelmina Jansen.

Zij zijn getrouwd op 25 mei 1949 te Heteren, hij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Hermeling?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus Hermeling

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Hermeling


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 september 1916 lag tussen 11,6 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 2,6 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
      • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
      • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
      • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
      • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.
      • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.
    • De temperatuur op 25 mei 1949 lag tussen 9,1 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 14 mei » Benoeming van Léon Lommel tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Luxemburg.
      • 2 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Kolejarz Stróże.
      • 21 september » Communisten roepen de Volksrepubliek China uit.
      • 1 oktober » Koningin Juliana onthult een monument ter nagedachtenis aan de slachtoffers van de Razzia van Putten.
      • 15 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Atlético Bucaramanga.
      • 27 december » Souvereiniteitsoverdracht van Indonesië.
    • De temperatuur op 8 juni 1979 lag tussen 9,1 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 5,9 uur zonneschijn (36%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
      • 16 januari » Het voltallige Boliviaanse militaire kabinet biedt aan president David Padilla zijn ontslag aan.
      • 11 februari » Het Iraanse regime van de prowesterse sjah Mohammed Reza Pahlavi komt definitief ten val na maanden van onrust.
      • 14 maart » Yoko Shibui, Japans atlete
      • 22 maart » De Britse ambassadeur Richard Sykes wordt in Den Haag vermoord door IRA-leden.
      • 5 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportes Cobresal.
      • 22 mei » In een herhaling van de WK-finale van 1978 blijven Nederland en Argentinië in Bern steken op een 0-0 gelijkspel. De Zuid-Amerikanen winnen het oefenduel na het nemen van strafschoppen (8-7). Jan Peters van AZ'67 en Jan Peters van Feyenoord missen allebei een penalty. Ajacied Simon Tahamata maakt zijn debuut voor Oranje.
    • De temperatuur op 11 juni 1979 lag tussen 10,1 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 5,5 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Nicolas Anelka, Frans voetballer
      • 22 maart » De Britse ambassadeur Richard Sykes wordt in Den Haag vermoord door IRA-leden.
      • 14 april » Jan Raas wint voor de derde opeenvolgende keer Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 13 september » Venda wordt door Zuid-Afrika onafhankelijk verklaard.
      • 21 november » Het Nederlands voetbalelftal dwingt deelname af aan het EK voetbal 1980 door in Leipzig met 3-2 te winnen van de DDR. Het duel wordt ontsierd door rode kaarten voor Tscheu La Ling (Nederland) en Konrad Weise (DDR).
      • 23 december » Sovjet-invasie van Afghanistan: de hoofdstad Kaboel wordt ingenomen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1911 » Komei Abe, Japans componist († 2006)
    • 1914 » Anna Karen Morrow, Amerikaans actrice († 2009)
    • 1916 » Dorothy Cheney, Amerikaans tennisspeelster († 2014)
    • 1917 » David Russowski, Braziliaans voetballer bekend als Russinho († 1958)
    • 1919 » Piet Meerburg, Nederlands verzetsheld, mede-oprichter Filmmuseum en theaterexploitant († 2010)
    • 1920 » Hubert Lampo, Vlaams schrijver († 2006)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hermeling


    De publicatie Stamboom Klomberg is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans Klomberg, "Stamboom Klomberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-klomberg/I1318.php : benaderd 23 januari 2026), "Theodorus Hermeling (1916-1979)".