De temperatuur op 7 januari 1884 lag rond de 7,2 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
4 januari » Oprichting van de Fabian Society, voorloper van de Britse Labour Party.
13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
6 december » Het Washington Monument is voltooid.
15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
Trouwdag 20 oktober 1908
De temperatuur op 20 oktober 1908 lag tussen -3,4 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
8 maart » In New York staken de naaisters voor de achturige werkdag en voor het vrouwenkiesrecht.
29 juni » Oprichting van de Congregatie voor de Sacramenten van de Romeinse Curie door Paus Pius X.
25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.
Dag van overlijden 30 mei 1954
De temperatuur op 30 mei 1954 lag tussen 10,1 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (11%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Frans Klomberg, "Stamboom Klomberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-klomberg/I1193.php : benaderd 18 januari 2026), "Hermanus Johannus Wulterkens (1884-1954)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.