Stamboom Klinkhamer » Theresia Lemmens (± 1917-1934)

Persoonlijke gegevens Theresia Lemmens 


Gezin van Theresia Lemmens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theresia Lemmens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theresia Lemmens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theresia Lemmens

Jan Appelmans
1850-1897

Theresia Lemmens
± 1917-1934


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 januari 1934 lag tussen -4,8 °C en 2,4 °C en was gemiddeld -1,6 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
      • 1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
      • 13 april » Uitgifte van het eerste nummer van het damestijdschrift Libelle.
      • 1 mei » Pernis en Hoogvliet gaan op in de gemeente Rotterdam.
      • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
      • 11 augustus » Op het eiland Alcatraz wordt een gevangenis geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lemmens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lemmens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lemmens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lemmens (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Klinkhamer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    M. Klinkhamer, "Stamboom Klinkhamer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-klinkhamer/I145.php : benaderd 19 januari 2026), "Theresia Lemmens (± 1917-1934)".