Stamboom familie Klijmij / Klijmeij » Johanna Hendrieka Manders (1910-1992)

Persoonlijke gegevens Johanna Hendrieka Manders 

Bron 1

Gezin van Johanna Hendrieka Manders

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Hendrieka Manders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Hendrieka Manders

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Hendrieka Manders

Johanna Hendrieka Manders
1910-1992


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Fam Manders Web Site, Frits Manders, Johanna Hendrieka Manders, 20 december 2012
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Fam Manders Web Site
      Stamboom: frits manders 2010

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 februari 1910 lag tussen -0,7 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
      • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
      • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
      • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
      • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
      • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
    • De temperatuur op 11 april 1992 lag tussen 1,4 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Nederland treedt het Nieuw Burgerlijk Wetboek in werking. Er is 45 jaar aan gewerkt.
      • 25 maart » Huis ten Bosch, een Japans attractiepark met diverse nagebouwde Nederlandse gebouwen, wordt geopend.
      • 31 mei » Heiligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans jezuïet.
      • 31 juli » Kieren Perkins scherpt bij de Olympische Spelen in Barcelona zijn eigen wereldrecord op de 1500 meter vrije slag aan tot 14.43,48. Het oude record (14.48,40) stond sinds 5 april op naam van de Australische zwemmer.
      • 3 oktober » Voor 20 miljoen Amerikaanse kijkers verscheurt zangeres Sinéad O'Connor een foto van de paus in het programma Saturday Night Live.
      • 2 november » Bank Mees & Hope en Pierson, Heldring & Pierson kondigen een fusie aan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Manders

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Manders.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Manders.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Manders (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Klijmij, "Stamboom familie Klijmij / Klijmeij", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-klijmij/R8544.php : benaderd 6 februari 2026), "Johanna Hendrieka Manders (1910-1992)".