Stamboom familie Klijmij / Klijmeij » Gijsberta Cornelia Hartman (1886-1966)

Persoonlijke gegevens Gijsberta Cornelia Hartman 

Bron 1

Gezin van Gijsberta Cornelia Hartman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsberta Cornelia Hartman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gijsberta Cornelia Hartman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsberta Cornelia Hartman

Dirk Hartman
1804-1876

Gijsberta Cornelia Hartman
1886-1966


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. petrahartman Web Site, petra hartman, Gijsberta Cornelia Hartman, 26 augustus 2012
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: petrahartman Web Site
      Stamboom: Petrakolen-hartman

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 juli 1886 lag rond de 16,3 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
      • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
      • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
      • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
      • 1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
      • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
    • De temperatuur op 5 juni 1966 lag tussen 11,0 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (47%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 26 mei » Guyana wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 29 mei » In Mexico-Stad wordt het Aztekenstadion officieel in gebruik genomen.
      • 14 juni » Het Vaticaan schaft de index van verboden boeken af.
      • 6 oktober » Lsd wordt illegaal verklaard in de VS.
      • 20 oktober » In België wordt de parlementaire commissie tot verbetering van de betrekkingen tussen de taalgemeenschappen geïnstalleerd.
      • 21 oktober » Het dorp Aberfan in Wales raakt gedeeltelijk bedolven onder een ingezakte afvalberg uit een nabijgelegen steenkoolmijn. De afvalberg bedelft onder andere een basisschool waardoor er 116 kinderen om het leven komen. In totaal vinden 144 mensen de dood.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hartman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hartman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hartman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hartman (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Klijmij, "Stamboom familie Klijmij / Klijmeij", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-klijmij/R6221.php : benaderd 11 februari 2026), "Gijsberta Cornelia Hartman (1886-1966)".