Stamboom Klerk-Latuperissa » Engel Jasper Jan de Hoop (1927-2012)

Persoonlijke gegevens Engel Jasper Jan de Hoop 

Bronnen 1, 2

Gezin van Engel Jasper Jan de Hoop

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 11 oktober 1955 te Jakarta, Indonesië, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Engel Jasper Jan de Hoop

 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Engel Jasper Jan de Hoop?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Engel Jasper Jan de Hoop

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Engel Jasper Jan de Hoop


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Online Familieberichten - Nederlandse Overlijdensberichten, via http://www.myheritage.nl/research/collec...

      Engel Jasper Jan De Hoop
      Geboorte: 19 okt 1927
      Overlijden: 25 jun 2012 - Netherlands
      Leeftijd: 84

    2. Klerk Web Site, Arie Klerk, via https://www.myheritage.nl/person-3000524...
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stambomen op MyHeritage
      Familiesite: Klerk Web Site
      Familiestamboom: 73181411-6

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 oktober 1927 lag tussen 4,8 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 8,7 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
      • 20 mei » Saoedi-Arabië wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
      • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
      • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
      • 20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.
    • De temperatuur op 11 oktober 1955 lag tussen 6,2 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Elvis Presley verschijnt voor het eerst op de (Amerikaanse) televisie.
      • 6 mei » De Duitse Bondsrepubliek treedt toe tot de NAVO.
      • 16 juni » Paus Pius XII excommuniceert Juan Perón.
      • 13 juli » Ruth Ellis is de laatste vrouw die in Engeland naar de strop wordt geleid.
      • 24 november » De Fokker F27 Friendship maakt zijn eerste proefvlucht.
      • 18 december » Voetballer Loek den Edel maakt namens Ajax in het duel tegen Excelsior drie doelpunten in drie minuten.
    • De temperatuur op 24 juni 2012 lag tussen 11,9 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 11,4 mm neerslag gedurende 9,8 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (16%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Op Kiribati wordt president Anote Tong herkozen met ruim 42 procent van de stemmen.
      • 6 mei » In Griekenland worden parlementsverkiezingen gehouden.
      • 2 augustus » Een rechtbank in Mongolië veroordeelt oud-president Nambar Enkhbayar wegens corruptie tot vier jaar gevangenisstraf.
      • 19 augustus » Een krachtmeting tussen rivaliserende bendes in een gevangenis in Venezuela kost aan meer dan twintig mensen het leven.
      • 12 september » De IAAF World Challenge-atletiekmeeting in het Senegalese Dakar wordt geannuleerd wegens zware overstromingen die het West-Afrikaanse land teisteren.
      • 19 december » Het laatste nummer van het blad Aktueel komt uit.
    • De temperatuur op 29 juni 2012 lag tussen 16,2 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 19,1 °C. Er was 0.3 mm neerslag gedurende 0.3 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (30%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » De Nederlandse darter Christian Kist wint het BDO-wereldkampioenschap van 2012 door de Britse darter Tony O'Shea in de finale met 7-5 te verslaan.
      • 14 april » De Wit-Russische oppositieleider Andrej Sannikov, die in 2011 tot vijf jaar cel was veroordeeld, krijgt gratie en wordt vrijgelaten.
      • 19 augustus » De Zuid-Afrikaanse president Jacob Zuma kondigt een week van nationale rouw af in zijn land na de dood van 44 mijnwerkers en politiemensen bij zware botsingen aan een platinamijn.
      • 1 september » De politie vindt in een Nederduitse Gereformeerde Kerk in de plaats Schweizer-Reneke, gelegen in het noordwesten van Zuid-Afrika, meer dan vijfduizend stuks munitie.
      • 9 december » De Beneluxtrein tussen Amsterdam en Brussel wordt vervangen door de hogesnelheidstrein Fyra.
      • 21 december » AGOVV Apeldoorn speelt naar later blijkt de laatste wedstrijd in het betaalde voetbal. Op eigen veld wordt met 2-0 verloren van Fortuna Sittard.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Hoop

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Hoop.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Hoop.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Hoop (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arie Klerk, "Stamboom Klerk-Latuperissa", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-klerk-latuperissa/I427.php : benaderd 9 mei 2025), "Engel Jasper Jan de Hoop (1927-2012)".