Stamboom Klerk-Latuperissa » Karel Wilhelm Leyting (1870-1938)

Persoonlijke gegevens Karel Wilhelm Leyting 

Bron 1
  • Hij is geboren op 18 juli 1870 in Banda Neira.
  • Beroep: Opzichter van het specerijland Boerang.
  • Hij is overleden op 28 februari 1938 in Salatiga, Indonesië, hij was toen 67 jaar oud.
  • Hij is begraven in Salatiga, Indonesië.

Gezin van Karel Wilhelm Leyting

(1) Hij had een relatie met Louise Caroline Gasper.


Kind(eren):

  1. Rika Leyting  1911- 
  2. Dora Leyting  1917-1950 


(2) Hij is getrouwd met Onbekende vrouw.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



Notities over Karel Wilhelm Leyting

 

CATEGORY:Leyting

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Karel Wilhelm Leyting?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Karel Wilhelm Leyting


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Klerk Web Site, Arie Klerk, via https://www.myheritage.nl/person-1500014...
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stambomen op MyHeritage
    Familiesite: Klerk Web Site
    Familiestamboom: 73181411-6

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 juli 1870 lag rond de 20,3 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
  • De temperatuur op 28 februari 1938 lag tussen 5,6 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 3,5 mm neerslag gedurende 4,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Oostenrijks nazileider Arthur Seyss-Inquart wordt benoemd tot nieuwe kanselier van Oostenrijk. Diens eerste daad is het versturen van een, tevoren opgesteld, telegram waarin hij Duitsland vraagt om het Duitse leger te zenden om vrede en veiligheid te brengen....en om bloedvergieten te voorkomen.
    • 6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
    • 19 juni » Italië wint in Frankrijk de wereldtitel door Hongarije in de finale van het WK voetbal met 4-2 te verslaan.
    • 28 augustus » Tweede Wereldoorlog - het concentratiekamp Mauthausen wordt geopend.
    • 27 september » Het passagiersschip Queen Elisabeth wordt te water gelaten en gedoopt door Koningin-gemalin Elisabeth. Het schip speelt een belangrijke rol in WO II als snel troepenschip.
    • 22 oktober » Demonstratie van de xerografie door Chester Carlson.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Leyting

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leyting.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leyting.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leyting (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arie Klerk, "Stamboom Klerk-Latuperissa", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-klerk-latuperissa/I250.php : benaderd 9 mei 2025), "Karel Wilhelm Leyting (1870-1938)".