De temperatuur op 18 oktober 1906 lag tussen 7,6 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
Dag van overlijden 6 juni 1942
De temperatuur op 6 juni 1942 lag tussen 11,8 °C en 25,0 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 14,6 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
22 januari » Sietze de Groot wint de achtste Elfstedentocht.
9 februari » Het grote lijnschip SS Normandie vat vlam, kapseist en zinkt in de haven van New York tijdens de ombouw tot troepentransportschip.
15 februari » Rond half vijf 's ochtends liep Hr. Ms. Van Ghent, door een navigatiefout, aan de grond in Stolze-straat op het kustrif van het eiland Bamidjo.
8 maart » De Nederlandse mijnenveger Jan van Amstel tot zinken gebracht door een Japanse torpedobootjager.
21 maart » Element nummer 94 krijgt de naam plutonium.
10 juni » Een groot deel van de bevolking van Lidice wordt in een wraakactie op bevel van Hitler uitgemoord. Het Tsjechische dorp wordt platgebulldozerd.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: G.H. Kleinhout, "Stamboom Kleinhout", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kleinhout/I508.php : benaderd 26 januari 2026), "Jan Kleinhout (1906-1942)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.