Stamboom Kleine » Hendrika (Riek) Seinen (1891-1961)

Persoonlijke gegevens Hendrika (Riek) Seinen 

Bron 1

Gezin van Hendrika (Riek) Seinen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika (Riek) Seinen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika (Riek) Seinen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Hendrika (Riek) Seinen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika (Riek) Seinen

Arend Seinen
1857-1940
Arend Seinen

Hendrika (Riek) Seinen
1891-1961

Hendrika (Riek) Seinen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Canrinus, akkelien canrinus, Hendrika (Riek) Seinen, 17 september 2018
      Toegevoegd via een Person Discovery

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Canrinus

      Familiestamboom: 332244081-1

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 december 1891 lag rond de -5,3 °C. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
      • 31 januari » In Porto vindt de Revolte van 31 januari 1891 plaats, een mislukte poging om de monarchie in Portugal ten val te brengen en een republiek op te richten.
      • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
      • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
      • 21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.
      • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.
    • De temperatuur op 30 november 1961 lag tussen 6,8 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 19,9 mm neerslag gedurende 12,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 25 januari » President John F. Kennedy geeft een persconferentie. Dit is de eerste keer dat een presidentiële persconferentie live wordt uitgezonden op de televisie.
      • 15 februari » In België stort een Boeing 707 neer. 73 mensen komen om, waaronder het kunstschaatsteam van de Verenigde Staten.
      • 14 maart » Cor Lems, Nederlands voetballer
      • 21 april » De Nederlander Dirk Stikker wordt de nieuwe secretaris-generaal van de NAVO.
      • 28 mei » De Oriënt Express vertrekt voor de laatste maal uit Parijs.
      • 30 oktober » De grootste ontploffing aller tijden. Genaamd de Tsar Bomba. De bom werd tot ontploffing gebracht om 11.32 uur Moskouse tijd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1878 » Anton Lajovic, Sloveens rechter en componist († 1960)
    • 1883 » Harry Kuyten, Nederlands graficus en kunstschilder († 1952)
    • 1883 » Louis Davids, Nederlands cabaretier en revue-artiest († 1939)
    • 1886 » Johan Hilgers, Nederlands piloot en luchtvaartpionier († 1945)
    • 1890 » Klaas Schilder, Nederlands theoloog en verzetsstrijder († 1952)
    • 1902 » Ralph Richardson, Engels acteur († 1983)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Seinen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Seinen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Seinen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Seinen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kleine is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Lisette Kleine, "Stamboom Kleine", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kleine/I500087.php : benaderd 1 februari 2026), "Hendrika (Riek) Seinen (1891-1961)".