Stamboom Klein-Sikkink » Anna Huisman (1867-????)

Persoonlijke gegevens Anna Huisman 


Gezin van Anna Huisman

Zij is getrouwd met Simon van de Stadt.

Zij zijn getrouwd op 29 juni 1895 te koog aan de Zaan, zij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Huisman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Huisman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Huisman

Teunis Sikkink
1796-> 1842
Alberdina Jansen
1796-> 1842

Anna Huisman
1867-????

1895

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 juni 1895 lag rond de 22,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
      • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
      • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
      • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
      • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
      • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.

    Over de familienaam Huisman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huisman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huisman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huisman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Klein-Sikkink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marion, "Stamboom Klein-Sikkink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-klein-sikkink/R459.php : benaderd 15 januari 2026), "Anna Huisman (1867-????)".