14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
Trouwdag 5 januari 1927
De temperatuur op 5 januari 1927 lag tussen -1,3 °C en 4,5 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 4,1 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
14 maart » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.
1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Agatha Jacoba Maria Lindeboom-Kleef, "Stamboom Kleef, Reus, Lindeboom,Quax", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kleef/I4771.php : benaderd 11 maart 2026), "Afra Johanna Klaver (1903-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.