Stamboom Kleef, Reus, Lindeboom,Quax » Pieter Reus (1900-)

Persoonlijke gegevens Pieter Reus 


Gezin van Pieter Reus

Hij is getrouwd met Martha Maria van der Gulik.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1925 te Blokker, hij was toen 24 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Reus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Reus

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Reus

Jacob Reus
1843-1931
Johanna Reijs
1826-1902
Cornelis Reus
1869-1932

Pieter Reus
1900-

1925

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. bevolkingsregister Blokker
    3. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 augustus 1900 lag rond de 16,6 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 27 februari » De Britse Labour Party wordt opgericht
      • 2 april » Het socialistische dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst in Nederland.
      • 15 april » Opening van de Exposition Universelle (1900), de vijfde wereldtentoonstelling al die in Parijs plaatsvindt.
      • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
      • 19 juli » Opening in Parijs van de eerste Franse metrolijn.
      • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
    • De temperatuur op 28 april 1925 was gemiddeld 6,2 °C. Er was 9,6 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Benito Mussolini kondigt aan dat hij de dictator wordt van Italië.
      • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
      • 19 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Colo-Colo.
      • 18 juli » In Duitsland verschijnt Adolf Hitlers boek Mein Kampf.
      • 15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
      • 30 oktober » John Logie Baird schiet in Londen de eerste tv-beelden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Reus

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Reus.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Reus.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Reus (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Agatha Jacoba Maria Lindeboom-Kleef, "Stamboom Kleef, Reus, Lindeboom,Quax", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kleef/I2918.php : benaderd 2 maart 2026), "Pieter Reus (1900-)".