De temperatuur op 25 juli 1926 lag tussen 11,8 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 5,4 mm neerslag. Er was 5,5 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
8 maart » Vier maanden na de Nacht van Kersten krijgt Nederland een nieuwe regering, het kabinet-De Geer I.
31 mei » Oprichting van het Nationaal park Kruger in Zuid-Afrika.
21 juni » Paus Pius XI benoemt twee nieuwe kardinalen.
1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
25 december » Yoshihito, de 123ste keizer van Japan, sterft aan een hartaanval.
Trouwdag 13 november 1959
De temperatuur op 13 november 1959 lag tussen 1,4 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 6,5 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
30 januari » De 3133 meter hoge Cerro Torre in Argentinië wordt door Cesare Maestri en Toni Egger voor de eerste maal beklommen.
10 februari » Prinses Wilhelmina publiceert haar autobiografie 'Eenzaam, maar niet alleen'.
18 maart » President van de Verenigde Staten Dwight D. Eisenhower tekent een document waardoor Hawaï de status van "staat" krijgt.
4 mei » De Grammy Awards worden voor het eerst uitgereikt: Perry Como en Ella Fitzgerald winnen.
13 september » Beëdiging van Heinrich Lübke als tweede bondspresident van West-Duitsland.
10 november » Oprichting van de Bisschoppelijke Hiërarchie in Belgisch-Congo met zes aartsbisdommen en 26 bisdommen.
Dag van overlijden 17 juli 2005
De temperatuur op 17 juli 2005 lag tussen 8,9 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (26%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
22 februari » KoRn gitarist Brian 'Head' Welch stapt uit de band.
24 februari » Vlaams Minister Kris Peeters kondigt aan dat het viaductonderdeel van de Oosterweelverbinding in Antwerpen de naam Lange Wapper krijgt.
2 april » Paus Johannes Paulus II overlijdt op 84-jarige leeftijd.
15 juli » Bij wedstrijden in Moskou scherpt de Russische atlete Tatjana Lysenko het zes jaar oude wereldrecord kogelslingeren (76,07 meter) van Mihaela Melinte aan tot 77,06 meter.
14 augustus » Een toestel van de Cypriotische maatschappij Helios Airways stort neer bij Athene. Alle 121 inzittenden komen om.
31 oktober » Peter R. de Vries maakt zijn partijprogramma bekend van de Partij voor Rechtvaardigheid, Daadkracht en Vooruitgang via een pamflet dat hij - in navolging van Maarten Luther - aan de deur van de Tweede Kamer wilde bevestigen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Michael M.P. Klatt, "Klatt Genealogie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-klatt/R154.php : benaderd 14 januari 2026), "Hendrikus Johannes Jacobus Bomers (1926-2005)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.