De temperatuur op 22 september 1944 lag tussen 7,5 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
3 juni » Het Franse Comité van Nationale Bevrijding zal zich voortaan als 'Voorlopige Regering van de Franse Republiek' beschouwen.
18 september » Bevrijding van Eindhoven door Britse grond- en Amerikaanse luchtlandingstroepen (Operatie Market Garden).
28 september » Duitse troepen verslaan de Britse parachutisten in de Slag om Arnhem.
27 oktober » Bevrijding van Tilburg.
12 november » Britse bommenwerpers brengen in de Tromsøfjord de Tirpitz tot zinken
12 december » Uitgeverij De Bezige Bij wordt opgericht.
Trouwdag 6 januari 1965
De temperatuur op 6 januari 1965 lag tussen 3,0 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
11 februari » In Enschede wordt voetbalclub Stichting FC Twente 1965 opgericht.
14 maart » Jean Paul de Bruijn, Nederlands biljarter
25 maart » In Antwerpen wordt het eerste traject van de premetro in gebruik genomen.
24 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Clube Desportivo Mafra.
9 november » Groningen stopt met de Trolleybus.
4 december » Lancering van de bemande Gemini 7.
Dag van overlijden 27 november 2008
De temperatuur op 27 november 2008 lag tussen 5,0 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gerdjan Kipping, "Stamboom Kipping", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kipping/I730.php : benaderd 23 februari 2026), "Rendelina (Rennie) Kroon (1944-2008)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.