Stamboom Keur » Petrus Adrianus Kruijer (± 1896-????)

Persoonlijke gegevens Petrus Adrianus Kruijer 


Gezin van Petrus Adrianus Kruijer

Hij is getrouwd met Margaretha Johanna Somers.

Zij zijn getrouwd op 31 mei 1922 te Haarlem.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Adrianus Kruijer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Adrianus Kruijer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Adrianus Kruijer

Petrus Adrianus Kruijer
± 1896-????

1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 mei 1922 lag tussen 8,6 °C en 26,4 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Henri Landru, beter bekend als blauwbaard wordt geëxecuteerd.
    • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
    • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
    • 28 oktober » Mars op Rome. Begin van fascistisch bewind van Benito Mussolini in Italië, in 1924 uitmondend in zijn alleenheerschappij.
    • 16 december » Gabriel Narutowicz, de eerste president van Polen, wordt vermoord.
    • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.

Over de familienaam Kruijer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kruijer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kruijer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kruijer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Keur is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
M. Keur, "Stamboom Keur", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-keur/R3408.php : benaderd 10 januari 2026), "Petrus Adrianus Kruijer (± 1896-????)".