stamboom familie Keulemans en aangetrouwden » Ludovicus Hubertus Cornelus Hendricus (Ludovicus, Hubertus, Cornelus, Hendricus) van Gool (1873-1929)

Persoonlijke gegevens Ludovicus Hubertus Cornelus Hendricus (Ludovicus, Hubertus, Cornelus, Hendricus) van Gool 

Bronnen 1, 2

Gezin van Ludovicus Hubertus Cornelus Hendricus (Ludovicus, Hubertus, Cornelus, Hendricus) van Gool

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ludovicus Hubertus Cornelus Hendricus (Ludovicus, Hubertus, Cornelus, Hendricus) van Gool?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ludovicus Hubertus Cornelus Hendricus (Ludovicus, Hubertus, Cornelus, Hendricus) van Gool

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ludovicus Hubertus Cornelus Hendricus van Gool

Maria van Son
1845-1906

Ludovicus Hubertus Cornelus Hendricus van Gool
1873-1929


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. GenealogieOnline stambomen index
      Ludovicus Cornelis Henricus Maria van Gool<br>Geslacht: Man<br>Geboorte: 14 feb 1873 - 's-Hertogenbosch<br>Huwelijk: Johanna Josephina Maria van Luijtelaar1897-10-19Eindhoven<br>Overlijden: 3 mrt 1929 - Deurne En Liessel<br>Vader: Ludovicus Johannes Hubertus van Gool<br>Moeder: Maria van Son<br>Bron: Bekijk het originele document op GenealogieOnline website<br>Bronvermeldingen: Sommige stambomen werden jaren geleden gepost en zijn later verwijderd. In dergelijke gevallen zal de link naar het originele document niet werken.
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 februari 1873 lag rond de 3,8 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
      • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
      • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
      • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
      • 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.
    • De temperatuur op 3 maart 1929 lag tussen -7,6 °C en 6,9 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
      • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
      • 6 juni » Verheffing van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland tot Apostolisch vicariaat IJsland.
      • 29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.
      • 16 december » Paus Pius XI creëert zes nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Duitsland Eugenio Pacelli, de latere paus Pius XII.
      • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Gool

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Gool.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Gool.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Gool (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A. Keulemans, "stamboom familie Keulemans en aangetrouwden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-keulemans/I503190.php : benaderd 15 januari 2026), "Ludovicus Hubertus Cornelus Hendricus (Ludovicus, Hubertus, Cornelus, Hendricus) van Gool (1873-1929)".