stamboom familie Keulemans en aangetrouwden » Catharina van der Krieken

Persoonlijke gegevens Catharina van der Krieken 

Bron 1

    Gezin van Catharina van der Krieken

    Zij had een relatie met Martinus Rooijmans.


    Kind(eren):

    1. Adriana Rooijmans  1803-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina van der Krieken?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Catharina van der Krieken

    Catharina van der Krieken
    ????-



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Over de familienaam Van der Krieken


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A. Keulemans, "stamboom familie Keulemans en aangetrouwden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-keulemans/I502885.php : benaderd 17 januari 2026), "Catharina van der Krieken".