Stamboom Ket » Weijmpje (Weimptje) Arissen ( Ariens(van Ginkel) van S(Z)elder (1727-1791)

Persoonlijke gegevens Weijmpje (Weimptje) Arissen ( Ariens(van Ginkel) van S(Z)elder 

Bron 1

Gezin van Weijmpje (Weimptje) Arissen ( Ariens(van Ginkel) van S(Z)elder

Zij is getrouwd met Willem Lamberts Hardeman.

Zij zijn getrouwd op 28 maart 1751 te Leersum, UT, NL, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Aris Hardeman  1748-1824
  2. Reintje Hardeman  1759-1818
  3. Jannigje Hardeman  1766-< 1769

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Weijmpje (Weimptje) Arissen ( Ariens(van Ginkel) van S(Z)elder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Weijmpje (Weimptje) Arissen ( Ariens(van Ginkel) van S(Z)elder

Weijmpje (Weimptje) Arissen ( Ariens(van Ginkel) van S(Z)elder
1727-1791

1751
Aris Hardeman
1748-1824

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 oktober 1791 lag rond de 12,0 °C. Er was 44 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1791: Bron: Wikipedia
    • 17 februari » Eerst uitvoering van de 93ste symfonie van Joseph Haydn, de eerste van zijn 12-delige Londense symfonieënreeks.
    • 4 maart » Vermont wordt toegelaten als 14e staat in de VS. Het is de eerste staat na de 13 'oorspronkelijke' staten die bij de VS wordt toegevoegd.
    • 3 mei » De eerste geschreven grondwet van Europa treedt in werking in Polen. (Poolse Grondwet van 3 mei 1791)
    • 22 augustus » Slaven komen in opstand op het eiland Hispaniola, waarmee het proces gestart wordt van de latere oprichting van Haïti en de Dominicaanse Republiek.
    • 30 september » Première van de opera Die Zauberflöte van Wolfgang Amadeus Mozart in Wenen.
    • 4 december » Eerste nummer van The Observer, de eerste zondagskrant ter wereld.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1827 » Ugo Foscolo (49), Italiaans schrijver
  • 1865 » Andrés Bello López (83), Chileens-Venezolaans humanist, dichter en politicus
  • 1885 » John McCloskey (75), Amerikaans kardinaal-aartsbisschop van New York
  • 1887 » Willem Verbeet (86), Nederlands kunstschilder en tekenaar
  • 1910 » Willem Maris (66), Nederlands kunstschilder
  • 1911 » Jack Daniel (65), Amerikaans oprichter van de Jack Daniel's distilleerderij

Over de familienaam Arissen ( Ariens(van Ginkel) van S(Z)elder


De publicatie Stamboom Ket is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Ket, "Stamboom Ket", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ket/I504806.php : benaderd 20 januari 2026), "Weijmpje (Weimptje) Arissen ( Ariens(van Ginkel) van S(Z)elder (1727-1791)".