Stamboom Kesting (div) » Aafje Kesting (1895-1987)

Persoonlijke gegevens Aafje Kesting 


Gezin van Aafje Kesting

Zij is getrouwd met Simon van der Gaag.

Zij zijn getrouwd op 4 oktober 1917 te Nieuwveen, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1

fabrieksarbeider

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aafje Kesting?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aafje Kesting

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aafje Kesting

Aafje Kesting
1895-1987

1917

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. stamboom Peijsel genealogieonline.nl

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 februari 1895 lag rond de -8,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
      • 22 maart » Eerste film wordt gedraaid in een privévoorstelling van de gebroeders Lumière.
      • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
      • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
      • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
      • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.
    • De temperatuur op 4 oktober 1917 lag tussen 10,8 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 20,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
      • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
      • 20 april » Benoeming van Eugenio Pacelli tot nuntius in Beieren.
      • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
      • 8 december » De Turken, onder bevel van Erich von Falkenhayn, plannen een aanval op de Britse linies van Edmund Allenby. De Slag om Jeruzalem is begonnen.
      • 15 december » Wapenstilstand aan het oostfront, de onderhandelingen lopen uit op de Vrede van Brest-Litovsk.
    • De temperatuur op 30 april 1987 lag tussen 11,4 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 5,7 uur zonneschijn (38%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
      • 4 mei » De minister van buitenlandse zaken van het West-Afrikaanse land Ghana beschuldigt buurland Togo ervan 200 manschappen langs de grens samen te trekken.
      • 11 augustus » Alan Greenspan wordt voorzitter van de Centrale Amerikaanse bank (de Fed).
      • 30 augustus » In Moskou prolongeert de Nederlandse mannenhockeyploeg de Europese titel door in de finale Engeland na strafballen te verslaan.
      • 5 november » Prinses Juliana opent de weg over de Oosterscheldekering (rijksweg 57), een elf kilometer lange verbindingsweg tussen Walcheren en de randstad. Mede door de aanleg van een speciaal windwaarschuwingssysteem bedroegen de kosten van de weg zo'n 93 miljoen gulden.
      • 29 november » Een Boeing 707 van Korean Air explodeert boven de grens van Thailand en Birma, waarbij 115 mensen omkomen. Het betrof een terroristische daad van Noord-Korea.
      • 9 december » Het Nederlands voetbalelftal plaatst zich voor het EK voetbal 1988 door Cyprus in Amsterdam met 4-0 te verslaan. Het duel wordt gespeeld achter gesloten deuren na het bomincident op 28 oktober. Spits John Bosman scoort drie keer.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kesting

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kesting.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kesting.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kesting (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kesting (div) is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kees Kesting, "Stamboom Kesting (div)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kesting/I601.php : benaderd 24 september 2026), "Aafje Kesting (1895-1987)".