Stamboom Kesting (div) » Willem Frederik Kesting (1869-1941)

Persoonlijke gegevens Willem Frederik Kesting 


Gezin van Willem Frederik Kesting

Hij is getrouwd met Aafje Dompeling.

Zij zijn getrouwd op 30 augustus 1889 te Ter Aar, hij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Johannes Kesting  1890-1890
  2. Cornelis Kesting  1891-1970 
  3. Johannes Kesting  1893-1895
  4. Aafje Kesting  1895-1987
  5. Johannes Kesting  1896-1897
  6. Pieter Kesting  1897-1897
  7. Johannes Kesting  1898-1899
  8. Evertje Kesting  1900-1900
  9. Pieter Kesting  1901-1976 
  10. Jan Kesting  1903-1904
  11. Wilhelmina Kesting  1905-1986 
  12. NN Kesting  1908-1908
  13. Johannes Kesting  1908-1969
  14. Evertje Kesting  1911-1979
  15. Jan Jacob Kesting  1913-1984

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Frederik Kesting?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Frederik Kesting

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Frederik Kesting

Willem Frederik Kesting
1869-1941

1889
Aafje Kesting
1895-1987
Jan Kesting
1903-1904
NN Kesting
1908-1908

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 mei 1869 lag rond de 20,5 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 52%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
      • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
      • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
      • 15 juni » John Wesley Hyatt Jr. en zijn broer Isaiah vinden celluloid uit
      • 10 december » Vrouwenkiesrecht ingevoerd in Wyoming.
      • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.
    • De temperatuur op 30 augustus 1889 lag rond de 18,3 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Benjamin Harrison wordt beëdigd als 23e president van de Verenigde Staten
      • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
      • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
      • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
      • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
      • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
    • De temperatuur op 3 maart 1941 lag tussen 3,0 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 5,9 mm neerslag gedurende 5,3 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Vijftien leden van het Geuzenverzet en drie communistische Februaristakers worden op de Waalsdorpervlakte door de nazi's geëxecuteerd.
      • 10 augustus » Opening van het Štadión pod Dubňom, een voetbalstadion in Žilina en de thuishaven van de Slowaakse voetbalclub MŠK Žilina.
      • 13 september » Oprichting van de Venezolaanse partij Democratische Actie.
      • 23 september » Eerste gasexperimenten in Auschwitz.
      • 8 december » In het concentratiekamp Chełmno bij Łódź gebruikt Duitsland voor het eerst op vrachtwagens gemonteerde gaskamers om joden te vermoorden.
      • 17 december » Duitse overwinning op Sebastopol.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kesting

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kesting.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kesting.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kesting (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kesting (div) is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kees Kesting, "Stamboom Kesting (div)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kesting/I413.php : benaderd 10 februari 2026), "Willem Frederik Kesting (1869-1941)".