Stamboom Kersten » Zwier PEDDEMORS (1650-????)

Persoonlijke gegevens Zwier PEDDEMORS 


Gezin van Zwier PEDDEMORS

Hij is getrouwd met Fenne BERENDSEN.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Berend PEDDEMORS  1681-????
  2. Jan Zwiers PEDDEMORS  1684-???? 


Notities over Zwier PEDDEMORS

Zwier zal de stichter zijn van klein Peddemors, het latere Kamphuis genoemd. Bij vuursteden register van 1682 voor heteerst genoemd.

Tijdbalk Zwier PEDDEMORS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Zwier PEDDEMORS

NN
????-
Jan PEDDEMORS
1620-????
Eefse HARMSEN
1610-1659

Zwier PEDDEMORS
1650-????



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam PEDDEMORS


    De publicatie Stamboom Kersten is opgesteld door Hein Kersten (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hein Kersten, "Stamboom Kersten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kersten/I5601.php : benaderd 25 februari 2026), "Zwier PEDDEMORS (1650-????)".