Stamboom Kerremans en aanverwante schrijfwijzen » Johannes Antonius Karremans (1900-1970)

Persoonlijke gegevens Johannes Antonius Karremans 


Gezin van Johannes Antonius Karremans

Hij is getrouwd met Anna Maria Cornelia v.d. Vorst.

Zij zijn getrouwd op 13 november 1930 te Terheijden, Noord Brabant, hij was toen 30 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Antonius Karremans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Antonius Karremans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Antonius Karremans


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johannes Antonius Karremans



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Geboorte Zevenbergen 1900/144
    2. Zevenbergen, C. Goderie 01-05-1930, akte 4281
    3. BS Huwelijk Terheijden 1930/33

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 juli 1900 lag rond de 24,4 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 59%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
      • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
      • 15 april » Opening van de Exposition Universelle (1900), de vijfde wereldtentoonstelling al die in Parijs plaatsvindt.
      • 14 mei » De Olympische Zomerspelen worden in Parijs geopend.
      • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
      • 1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
    • De temperatuur op 13 november 1930 lag tussen 5,9 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 8,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
      • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
      • 25 juli » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Girona FC.
      • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
      • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
      • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.
    • De temperatuur op 16 februari 1970 lag tussen -6,2 °C en 1,4 °C en was gemiddeld -1,5 °C. Er was 9,6 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (15%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
      • 7 januari » Oprichting van de Zuid-Afrikaanse voetbalclub Kaizer Chiefs.
      • 14 augustus » Opening van het Estadi Montilivi in de Spaanse stad Gerona.
      • 4 oktober » Paus Paulus VI roept de Heiligen Theresia van Ávila (1515-1582) en Catharina van Siëna (1347-1380) uit tot eerste vrouwelijke kerkleraren.
      • 24 oktober » Oprichting van de Algemene Utrechtse Studenten Roeivereniging Orca.
      • 15 november » Tijdens de derby Sparta-Feyenoord schiet keeper Eddy Treijtel een meeuw uit de lucht.
      • 26 november » Begin van een tiendaagse reis van paus Paulus VI naar Azië en Oceanië. De paus maakt een tussenlanding in Teheran voor een ontmoeting met Sjah Mohammed Reza Pahlavi van Iran.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Karremans


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ad Kerremans, "Stamboom Kerremans en aanverwante schrijfwijzen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kerremans/I5273.php : benaderd 5 februari 2026), "Johannes Antonius Karremans (1900-1970)".