Stamboom Kerremans en aanverwante schrijfwijzen » Petrus Josephus Kersemans (1826-1902)

Persoonlijke gegevens Petrus Josephus Kersemans 


Gezin van Petrus Josephus Kersemans

Hij is getrouwd met Albertina Temmerman.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Josephus Kersemans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Josephus Kersemans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Josephus Kersemans


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Petrus Josephus Kersemans



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Overlijden Merksem 1902/80

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 mei 1902 lag tussen 8,7 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 16,0 uur zonneschijn (99%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 19 april » De pogrom van Chisinau.
      • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
      • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
      • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
      • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
      • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kersemans


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ad Kerremans, "Stamboom Kerremans en aanverwante schrijfwijzen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kerremans/I15441.php : benaderd 2 februari 2026), "Petrus Josephus Kersemans (1826-1902)".