Stamboom Kerkhof » Gijsberta Streng (1865-1931)

Persoonlijke gegevens Gijsberta Streng 


Gezin van Gijsberta Streng

(1) Zij is getrouwd met Karel Geitenbeek.

Zij zijn getrouwd op 23 november 1888 te Barwoutswaarder, zij was toen 23 jaar oud.Bron 3


(2) Zij is getrouwd met Hubertus Korver.

Zij zijn getrouwd op 24 juni 1925 te Utrecht, zij was toen 60 jaar oud.Bron 4

Bruidegom weduwnaar van Wilhelmina Maria Praag . Bruid weduwe van Karel Geitenbeek

Notities over Gijsberta Streng

vader: Cornelis STRENG & moeder: Johanna van DIJK

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsberta Streng?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteaktenr.44
  2. Overlijdensaktenr.1217
  3. Huwelijksaktenr.6
  4. Huwelijksaktenr.500

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 maart 1865 lag rond de 1,1 °C. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 15 april » Abraham Lincoln sterft aan zijn verwondingen die hij de vorige dag opliep.
    • 5 mei » De eerste treinroof vindt plaats in de buurt van North Bend, Ohio (Verenigde Staten).
    • 5 juli » De eerste maximumsnelheidswet wordt doorgevoerd in Groot-Brittannië.
    • 9 oktober » In de Amerikaanse staat Pennsylvania wordt gestart met de aanleg van de eerste oliepijplijn.
    • 18 december » Door aanname van het 13de amendement van de Amerikaanse grondwet wordt slavernij afgeschaft in de Verenigde Staten van Amerika.
    • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.
  • De temperatuur op 3 augustus 1931 lag tussen 16,6 °C en 25,6 °C en was gemiddeld 20,4 °C. Er was 5,3 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Ingebruikneming van Radio Vaticana door Paus Pius XI. De zendinstallatie is ontworpen door Guglielmo Marconi.
    • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
    • 14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
    • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
    • 21 augustus » Oprichting van de Portugese voetbalclub FC Famalicão.
    • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Streng

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Streng.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Streng.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Streng (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kerkhof is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.M. (Ton) Kerkhof, "Stamboom Kerkhof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kerkhof/I7072.php : benaderd 13 januari 2026), "Gijsberta Streng (1865-1931)".