Stamboom Kerkhof » Anna Alida van Schaik (1920-1996)

Persoonlijke gegevens Anna Alida van Schaik 

  • Zij is geboren op 11 april 1920 in Schalkwijk.
  • Zij is overleden op 10 juni 1996 in Nieuwegein, zij was toen 76 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 januari 2012.

Gezin van Anna Alida van Schaik

Zij is getrouwd met Willem Hermanus de Bruijn.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1949 te Schalkwijk, zij was toen 29 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Alida van Schaik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 april 1920 lag tussen 8,6 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 17,3 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
    • 16 mei » Paus Benedictus XV verklaart de Franse vrijheidsstrijdster Jeanne d'Arc heilig.
    • 19 mei » Oprichting van de centristische, agraristische Noorse politieke partij Senterpartiet.
    • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
    • 15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
    • 31 oktober » Treinongeval in Borne (1 dode en 4 gewonden).
  • De temperatuur op 10 juni 1996 lag tussen 10,5 °C en 26,9 °C en was gemiddeld 20,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 9,3 uur zonneschijn (56%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
    • 20 januari » Yasser Arafat wint de eerste presidentsverkiezingen in de autonome Palestijnse gebieden.
    • 13 maart » In Dunblane, Schotland gaat een gewapende man een school binnen, en doodt zestien kinderen, een lerares en zichzelf.
    • 4 april » In de Efteling wordt de attractie Villa Volta geopend.
    • 18 mei » Judoka Mark Huizinga wint bij de EK judo in Den Haag de eerste van zijn vijf Europese titels.
    • 8 december » De commerciële Nederlandse zender Sport 7 zendt voor het laatst uit.
    • 13 december » Kofi Annan wordt gekozen als secretaris-generaal van de Verenigde Naties.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1916 » Alberto Ginastera, Argentijns componist († 1983)
  • 1918 » Jaap Penraat, Nederlands-Amerikaans verzetsstrijder, binnenhuisarchitect en industrieel designer († 2006)
  • 1920 » Al Keller, Amerikaans autocoureur († 1961)
  • 1920 » Bert Dijkstra, Nederlands acteur († 2003)
  • 1920 » Emilio Colombo, Italiaans politicus († 2013)
  • 1920 » Wayne Selser, Amerikaans autocoureur († 1994)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Schaik


De publicatie Stamboom Kerkhof is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.M. (Ton) Kerkhof, "Stamboom Kerkhof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kerkhof/I6146.php : benaderd 1 maart 2026), "Anna Alida van Schaik (1920-1996)".