Stamboom Kerbel » Albertha Geertruida Westendorp (± 1888-????)

Persoonlijke gegevens Albertha Geertruida Westendorp 


Gezin van Albertha Geertruida Westendorp

Zij is getrouwd met Gerrit Herman Levers.

Zij zijn getrouwd op 1 juni 1912 te Enschede.Bron 1


Notities over Albertha Geertruida Westendorp

fabriekarbeidster

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertha Geertruida Westendorp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertha Geertruida Westendorp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertha Geertruida Westendorp

Gerrit Westendorp
± 1804-1882
Gerhard Westendorp
± 1862-????

Albertha Geertruida Westendorp
± 1888-????

1912

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/18355141

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 juni 1912 lag tussen 9,3 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was 8,2 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
      • 29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
      • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
      • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
      • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
      • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.

    Over de familienaam Westendorp


    De publicatie Stamboom Kerbel is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Kerbel, "Stamboom Kerbel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kerbel/I768.php : benaderd 26 januari 2026), "Albertha Geertruida Westendorp (± 1888-????)".