Stamboom Kennes Ed. » Maria Eleonora Excelmans (1867-????)

Persoonlijke gegevens Maria Eleonora Excelmans 


Gezin van Maria Eleonora Excelmans

(1) Zij is getrouwd met Willem Coppens.

Zij zijn getrouwd op 23 november 1898 te Brussel, Brussels Gewest, Belgie, zij was toen 31 jaar oud.Bron 4

RAB-Dp Brussel (H-akt 2087 Wil.Coppens+M.Eleon.Excelmans) apr_2021= OpmerkingenHuwelijkscontract bij notaris Bauwens te Brussel op 13/11/1898.

(2) Zij is getrouwd met Jean Baptiste Ferdinand Van Stuyn.

Zij zijn getrouwd op 11 juni 1904 te Schaarbeek, Brussels Gewest, Belgie, zij was toen 37 jaar oud.Bron 3

geneanet"Louis Verbist" apr_2021
RAB-Dp Schaarbeek (H-akt 324 J.Bapt.Ferd.VStuyn+M.Eleon.Excelmans) apr_2021= M.Eleon.Excelmans status (1904) : weduwe. Handtekening: bruidspaar, vader bruid, Leon.Excelmans,
François Van Stuyn was hierbij getuige.
Francois Exelmans was hierbij getuige.
Leonard Exelmans was hierbij getuige.
Jacques Van Ophalvens was hierbij getuige.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Eleonora Excelmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Eleonora Excelmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Eleonora Excelmans

Maria Eleonora Excelmans
1867-????

(1) 1898
(2) 1904

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. genanet "E.Exelmans"(18/9/2011) + agatha.arch.be/data/images/518/518_9999_999_2346892_000/0_0106
    2. agatha.arch.be/data/images/518/518_9999_999_2346892_000/0_0106
    3. RAB-Dp Schaarbeek (H-akt 324 J.Bapt.Ferd.VStuyn+M.Eleon.Excelmans) apr_2021
    4. RAB-Dp Brussel (H-akt 2087 Wil.Coppens+M.Eleon.Excelmans) apr_2021

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 april 1867 lag rond de 14,0 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
      • 1 juli » De Dominion Canada wordt gevormd doordat Upper Canada (Ontario), Lower Canada (Quebec), New Brunswick en Nova Scotia samengevoegd worden tot een confederatie.
      • 14 juli » Alfred Nobel geeft de eerste demonstratie van zijn uitvinding: dynamiet.
      • 20 juli » In Uruguay wordt de stad Rivera gesticht, vernoemd naar José Fructuoso Rivera.
      • 9 september » Het groothertogdom Luxemburg wordt onafhankelijk van België
      • 28 september » Toronto wordt de hoofdstad van Canada.
    • De temperatuur op 11 juni 1904 lag tussen 11,3 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
      • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
      • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
      • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
      • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
      • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Excelmans


    De publicatie Stamboom Kennes Ed. is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    E. Kennes, "Stamboom Kennes Ed.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kennes/I5747.php : benaderd 13 maart 2026), "Maria Eleonora Excelmans (1867-????)".