Stamboom Kelner » Jacob Koomen (1855-1886)

Persoonlijke gegevens Jacob Koomen 

  • Hij is geboren in het jaar 1855 in Assendelft.
  • Hij is overleden op 21 november 1886 in Assendelft, hij was toen 31 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 juni 2014.

Gezin van Jacob Koomen

Hij is getrouwd met Maartje Koomen.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1881 te Assendelft, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Cornelis Koomen  ± 1882-????
  2. Willempje Koomen  ± 1884-????
  3. Trijntje Koomen  ± 1885-1949

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Koomen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Koomen

Jacob Koomen
1855-1886

1881
Cornelis Koomen
± 1882-????
Willempje Koomen
± 1884-????
Trijntje Koomen
± 1885-1949

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 mei 1881 lag rond de 14,2 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Een studie in rood, het eerste Sherlock Holmes verhaal begint.
    • 2 juli » President James Garfield van de VS wordt neergeschoten door Charles J. Guiteau. Hij overlijdt uiteindelijk op 19 september 1881 aan bloedvergiftiging.
    • 23 juli » De 5-jarige Johannes Huibers, later bisschop van Haarlem, legt de eerste steen van het Centraal Station te Amsterdam.
    • 15 augustus » Opening van de Internationale Elektriciteitstentoonstelling in Parijs.
    • 20 september » Chester A. Arthur legt de eed af als 21ste President van de Verenigde Staten.
    • 8 december » Het Ringtheater te Wenen brandt af (zie Ringtheaterbrand).
  • De temperatuur op 21 november 1886 lag rond de 8,3 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
    • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
    • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Koomen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koomen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koomen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koomen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kelner is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Theo Kelner, "Stamboom Kelner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kelner/I951.php : benaderd 1 januari 2026), "Jacob Koomen (1855-1886)".