Stamboom Kelner » Hendricus Antonius Luster (1889-1972)

Persoonlijke gegevens Hendricus Antonius Luster 


Gezin van Hendricus Antonius Luster

Hij is getrouwd met Louisa Ferdinandina Augustina de Vries.

Zij zijn getrouwd op 1 maart 1911 te Amsterdam, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Dina Johanna Luster  1917-1998
  2. Antonia Josephine Luster  ± 1919-1944

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendricus Antonius Luster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendricus Antonius Luster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendricus Antonius Luster


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 maart 1889 lag rond de 7,9 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
      • 8 juli » Eerste editie van The Wall Street Journal.
      • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
      • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
      • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
      • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
    • De temperatuur op 1 maart 1911 lag tussen 3,3 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 6,8 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
      • 16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
      • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
      • 9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
      • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
      • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
    • De temperatuur op 6 juli 1972 lag tussen 12,4 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (23%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
      • 21 februari » President Richard Nixon bezoekt de volksrepubliek China.
      • 22 mei » Ton Sijbrands wordt wereldkampioen dammen.
      • 21 juli » Bloody Friday: in Belfast laat de IRA in totaal 21 bommen ontploffen: negen burgers verliezen het leven.
      • 30 augustus » Middenvelder Arie Haan maakt in Praag zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de met 1-2 gewonnen vriendschappelijke wedstrijd tegen Tsjecho-Slowakije. Ajacied Sjaak Swart speelt dan weer zijn 31e en laatste interland voor Oranje.
      • 2 september » DDR-sprintatlete Renate Stecher scherpt bij de Olympische Spelen in München het wereldrecord op de 100 meter aan tot 11,07 seconden.
      • 7 december » Apollo 17 wordt gelanceerd. Dit is de laatste Apollo-missie naar de Maan.
    • De temperatuur op 10 juli 1972 lag tussen 10,9 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 9,7 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
      • 2 januari » President Joseph-Désiré Mobutu van Zaïre begint met zijn Afrikaniseringspolitiek: alle buitenlands klinkende geografische namen en persoonsnamen moeten in inheems klinkende woorden worden gewijzigd.
      • 24 januari » Shoichi Yokoi, een Japanse soldaat, wordt na 27 jaar ontdekt op Guam.
      • 3 maart » Lancering van Pioneer 10, het eerste ruimtetuig dat langs Jupiter vliegt en als eerste het zonnestelsel zal verlaten.
      • 4 juli » Noord- en Zuid-Korea starten onderhandelingen met als uiteindelijke doel de hereniging van Korea.
      • 31 augustus » Mark Spitz verbetert bij de Olympische Spelen in München zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vlinderslag tot 54,27.
      • 6 september » Israëlische in München gegijzelde atleten en coaches worden door leden van Black September vermoord, wanneer een bevrijdingsactie door de politie jammerlijk mislukt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Luster

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Luster.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Luster.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Luster (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kelner is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Theo Kelner, "Stamboom Kelner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kelner/I590.php : benaderd 1 januari 2026), "Hendricus Antonius Luster (1889-1972)".