Stamboom Kelner » Pieter Swart (± 1900-1957)

Persoonlijke gegevens Pieter Swart 


Gezin van Pieter Swart

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Swart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Swart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Swart

Klaas Koomen
± 1839-1913
Guurtje Schaap
± 1831-????
Willem Swart
± 1867-????
Maartje Koomen
± 1866-1952

Pieter Swart
± 1900-1957


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 januari 1957 lag tussen 2,6 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (47%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Arthur Hoyer, Nederlands voetballer
      • 14 maart » Jean van de Velde, Nederlands regisseur, scenarioschrijver en producer
      • 3 september » In Little Rock, Arkansas, proberen de eerste Afro-amerikanen naar de middelbare school te gaan. Als zij bij de school aankomen worden ze uitgescholden en weggepest.
      • 28 september » Koningin Juliana opent de Velsertunnel in Noord-Holland
      • 31 oktober » Stroomuitval in Minnesota, waardoor een van de patiënten van Dr. Lillihei sterft en zijn vriend Earl Bakken gestimuleerd wordt de pacemaker uit te vinden.
      • 5 december » Zwarte Sinterklaas, de Nederlanders worden gesommeerd Indonesië te verlaten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Swart

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Swart.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Swart.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Swart (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kelner is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Theo Kelner, "Stamboom Kelner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kelner/I2775.php : benaderd 5 januari 2026), "Pieter Swart (± 1900-1957)".