Stamboom Kelner » Maartje Koomen (± 1874-1957)

Persoonlijke gegevens Maartje Koomen 


Gezin van Maartje Koomen

Zij is getrouwd met Jacob Wester.

Zij zijn getrouwd op 16 januari 1896 te Zuid-en Noordschermer.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maartje Koomen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maartje Koomen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maartje Koomen

Bastiaan Koomen
± 1815-1859
Pieter Koomen
± 1838-????
Guurtje Groot
± 1837-????

Maartje Koomen
± 1874-1957

1896

Jacob Wester
± 1868-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 januari 1896 lag rond de 3,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
      • 29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
      • 28 maart » Première van de opera Andrea Chénier
      • 5 april » Opening van de eerste moderne Olympische Spelen in Athene, Griekenland. Zie ook 6 april.
      • 12 augustus » Voetbalclub Willem II wordt opgericht in Tilburg.
      • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
    • De temperatuur op 13 mei 1957 lag tussen 7,7 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (39%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Het eerste elektronische horloge, de Hamilton Electric, komt op de markt.
      • 26 januari » De PSP (Pacifistisch Socialistische Partij) wordt opgericht. Deze ging in 1989 op in GroenLinks.
      • 23 februari » Oprichting van het Bisdom Essen in de Bondsrepubliek Duitsland.
      • 7 september » Laatste Jip en Janneke-verhaal verschijnt in Het Parool.
      • 19 september » Eerste ondergrondse test van een nucleaire bom in de VS.
      • 13 oktober » De Amerikaanse actrice Jayne Mansfield verricht op Het Kasteel de aftrap van de voetbalwedstrijd tussen Sparta en DOS. De spelers van de Rotterdamse club zijn zo onder de indruk van de zwoele kus op de mond van aanvoerder Rinus Terlouw dat Sparta met 7-1 verliest.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Koomen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koomen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koomen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koomen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kelner is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Theo Kelner, "Stamboom Kelner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kelner/I2052.php : benaderd 1 januari 2026), "Maartje Koomen (± 1874-1957)".