Stamboom Kelner » Antje Koomen (± 1887-????)

Persoonlijke gegevens Antje Koomen 


Gezin van Antje Koomen

Zij is getrouwd met Maarten Kleijne.

Zij zijn getrouwd op 17 oktober 1912 te Assendelft.

RIN MH:F18481
_UID 13CA2ECA-EEE2-4410-8ABD-99BD5C09BDA1
_UPD 20 SEP 2012 07:53:29 GMT+1

Notities over Antje Koomen

_UID 1DC3F83E-D9D7-4FE3-A885-74F7D0F17A9D
_UPD 03 OCT 2012 10:57:42 GMT+1
SURN Koomen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje Koomen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antje Koomen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antje Koomen

Aagje Aafjes
± 1817-1893
Aagje Boekel
1855-1939

Antje Koomen
± 1887-????

1912

Maarten Kleijne
± 1886-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 oktober 1912 lag tussen 4,2 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 1,8 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
      • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
      • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
      • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
      • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
      • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.

    Over de familienaam Koomen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koomen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koomen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koomen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kelner is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Theo Kelner, "Stamboom Kelner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kelner/I1728.php : benaderd 1 januari 2026), "Antje Koomen (± 1887-????)".