Stamboom Kelner » Cornelis Twisk (1903-1985)

Persoonlijke gegevens Cornelis Twisk 


Gezin van Cornelis Twisk

Hij is getrouwd met Elisabeth Maria van Deursen.

Zij zijn getrouwd

RIN MH:F12452
_UID 25964748-FA14-495E-A697-EB80D3A9F14A
_UPD 04 OCT 2011 07:53:00 GMT+1

Kind(eren):



Notities over Cornelis Twisk

_UID 5655BF13-316F-4642-B0CC-7A2FEF5EA723
_UPD 04 OCT 2011 07:47:41 GMT+1
SURN Twisk
Stamboom op MyHeritage.com
Familiesite: Website van de familie Twisk
Stamboom: Twisk Family Tree
PAGE Twisk, Cornelis
DATA
DATE 30 SEP 2011
TEXT Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
QUAY 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Twisk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Twisk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Twisk

Cornelis Ory
1838-1885
Jacob Twisk
1867-1939
Trijntje Ory
1873-1963

Cornelis Twisk
1903-1985



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 juni 1903 lag tussen 4,7 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (61%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
      • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
      • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
      • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
      • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
      • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
    • De temperatuur op 9 december 1985 lag tussen 5,1 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De al bijna twintig jaar van kracht zijnde noodtoestand in Zimbabwe wordt door de Nationale Assemblee in Harare met zes maanden verlengd.
      • 16 maart » Terry Anderson, een journalist van Associated Press, wordt gegijzeld in Beiroet.
      • 29 maart » Abonneetelevisiezender FilmNet wordt opgericht.
      • 4 april » In de Efteling wordt de attractie Swiss Bob geopend.
      • 25 april » De verlenging van de Rotterdamse metro naar Spijkenisse wordt geopend.
      • 13 oktober » In België zijn er provincieraadsverkiezingen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Twisk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Twisk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Twisk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Twisk (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kelner is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Theo Kelner, "Stamboom Kelner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kelner/I1120.php : benaderd 17 februari 2026), "Cornelis Twisk (1903-1985)".