Stamboom Keizer - van Otterloo » Aaltje van Weesp

Persoonlijke gegevens Aaltje van Weesp 


    Gezin van Aaltje van Weesp

    Zij is getrouwd met Jan Pieters.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Hendrik Diederiks  1751-1812 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje van Weesp?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje van Weesp

    Aaltje van Weesp



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Weesp


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dennis Keizer, "Stamboom Keizer - van Otterloo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-keizer-van-otterloo/I5667.php : benaderd 19 januari 2026), "Aaltje van Weesp".