Stamboom Keizer - van Otterloo » Neeltje Cornelisdr. van de Geneugten (1625-1680)

Persoonlijke gegevens Neeltje Cornelisdr. van de Geneugten 

  • Zij is geboren in het jaar 1625 in Benthuizen.
  • Zij is overleden in het jaar 1680, zij was toen 55 jaar oud.

Gezin van Neeltje Cornelisdr. van de Geneugten

Zij is getrouwd met Claas Leendert Cornelisz Vermeulen.

Zij zijn getrouwd op 24 februari 1647 te Hazerswoude, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Pieter Claesse Vermeul  ????-1705 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Cornelisdr. van de Geneugten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Cornelisdr. van de Geneugten

Neeltje Cornelisdr. van de Geneugten
1625-1680

1647

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van de Geneugten


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dennis Keizer, "Stamboom Keizer - van Otterloo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-keizer-van-otterloo/I2087.php : benaderd 22 januari 2026), "Neeltje Cornelisdr. van de Geneugten (1625-1680)".