Stamboom Keijser » Wilhelmina Cornelia (Wilhelmina Cornelia ) Keijser (1852-1912)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Cornelia (Wilhelmina Cornelia ) Keijser 

Bron 1

Gezin van Wilhelmina Cornelia (Wilhelmina Cornelia ) Keijser

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Cornelia (Wilhelmina Cornelia ) Keijser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Cornelia (Wilhelmina Cornelia ) Keijser

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Cornelia Keijser

Jan Keijser
1822-????
??
1824-1891

Wilhelmina Cornelia Keijser
1852-1912


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Gomes Web Site, Rob Gomes, Wilhelmina Cornelia Keijser, 3 mei 2011
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Gomes Web Site
      Stamboom: Gomes juni 2008

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 juni 1852 lag rond de 13,8 °C. Er was 6 mm neerslag. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • Van 1 november 1849 tot 19 april 1853 was er in Nederland het kabinet Thorbecke I met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1852: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Nederland wordt de postzegel ingevoerd. (Zie ook: Eerste postzegelemissie Nederland)
      • 14 januari » De Franse grondwet van 1852 wordt afgekondigd.
      • 17 januari » De Britten erkennen de Boerenstaat Transvaal.
      • 21 februari » Oprichting van de Vereeniging ten behoeve der Arbeidersklasse te Amsterdam, de eerste woningbouwvereniging van Nederland
      • 9 april » Eedaflegging van de latere koning Leopold II in de Belgische Senaat.
      • 2 december » Napoleon III wordt keizer van Frankrijk.
    • De temperatuur op 4 mei 1912 lag tussen 5,1 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
      • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
      • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
      • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
      • 4 april » Tibet verklaart zich onafhankelijk van China.
      • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Keijser

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keijser.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keijser.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keijser (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Keijser is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dingeman Hendrikse, "Stamboom Keijser", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-keijser/R177.php : benaderd 25 februari 2026), "Wilhelmina Cornelia (Wilhelmina Cornelia ) Keijser (1852-1912)".