Stamboom Kegels » Lena Anna "Lena" Michielsen (1934-1969)

Persoonlijke gegevens Lena Anna "Lena" Michielsen 

  • Roepnaam is Lena.
  • Zij is geboren op 27 december 1934 in Terneuzen.

    Fout Let op: Getrouwd (31 juli 157) voordat geboren (27 december 1934).

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (31 juli 157) lag beneden de 16 jaar (0).

  • Zij is overleden op 18 maart 1969 in Sluiskil, zij was toen 34 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 december 2008.

Gezin van Lena Anna "Lena" Michielsen

Zij is getrouwd met Theo Groothaert.

Zij zijn getrouwd op 31 juli 157 te Terneuzen.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lena Anna "Lena" Michielsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lena Anna Michielsen

Lena Anna Michielsen
1934-1969

157

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 december 1934 lag tussen 5,6 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 7,2 mm neerslag gedurende 4,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
    • 14 maart » Eugene Cernan, Amerikaans astronaut, laatste mens op de maan († 2017)
    • 19 maart » Bisschopswijding van de Nederlander Willem Cobben, apostolisch vicaris van Finland.
    • 1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
    • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
    • 11 augustus » Op het eiland Alcatraz wordt een gevangenis geopend.
  • De temperatuur op 18 maart 1969 lag tussen -1,2 °C en 0,8 °C en was gemiddeld -0,3 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 23 mei » De Lauwerszee wordt afgesloten en wordt vanaf nu Lauwersmeer genoemd.
    • 30 mei » Trinta di mei: arbeidersopstand in Willemstad Curaçao.
    • 28 juni » De Stonewall-rellen in New York zijn de aanleiding tot het ontstaan van de homorechtenbeweging.
    • 19 augustus » De Surinaamse militaire grenspost te Tigri aan de Corantijnrivier wordt middels een truck met geweld overgenomen door Guyanese militairen. Sindsdien is het "betwist gebied" gelegen tussen de Boven Corantijn- en de Coeroenirivier in handen van de Guyanezen.
    • 7 september » Eerste optreden van Jethro Tull in Nederland (Concertgebouw Amsterdam).
    • 10 november » De eerste aflevering van Sesame Street (Sesamstraat) in Amerika.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1931 » John Charles, Welsh voetbalspeler en trainer († 2004)
  • 1931 » Scotty Moore, Amerikaans gitarist († 2016)
  • 1931 » Tommy Lapid, Israëlisch journalist, columnist, publicist, televisiepresentator, (sport)bestuurder en politicus († 2008)
  • 1934 » Larissa Latynina, Oekraïens gymnaste
  • 1936 » Miguel Trovoada, minister-president van Sao Tomé en Principe.
  • 1937 » Jean Nicolay, Belgisch doelman en winnaar van de Gouden Schoen († 2014)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Michielsen


De publicatie Stamboom Kegels is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.J. Kegels, "Stamboom Kegels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kegels/I301.php : benaderd 4 februari 2026), "Lena Anna "Lena" Michielsen (1934-1969)".