De temperatuur op 12 september 1913 lag tussen 6,9 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
Trouwdag 12 september 1935
De temperatuur op 12 september 1935 lag tussen 4,6 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
11 januari » Amelia Earhart vliegt als eerste solo over de Grote Oceaan.
26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
Dag van overlijden 10 maart 2008
De temperatuur op 10 maart 2008 lag tussen 3,8 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (19%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
21 januari » De AEX, de Amsterdamse graadmeter, duikt 6,1% in het rood, het grootste verlies op éen dag sinds 11 september 2001.
19 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FC Magna Wiener Neustadt.
2 juni » Twee Boliviaanse departementen, Beni en Pando, spreken zich in een referendum uit voor autonomie.
5 juli » Onder de Menenpoort in Ieper, werd 80 jaar Last Post Association gevierd.
21 augustus » De Nederlandse zwemmer Maarten van der Weijden wint op de Olympische Spelen goud op de 10 kilometer open water.
20 november » De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties besluit unaniem om sancties in te stellen tegen piraten, wapensmokkelaars en onruststokers in Somalië, in een nieuwe poging een eind te maken aan de wetteloosheid in het Oost-Afrikaanse land.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Mark Kayim, "Stamboom Kayim", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kayim/I769.php : benaderd 13 januari 2026), "Aaltje Adriana Kaijim (1913-2008)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.