Stamboom Karreman - de Kort - van 't Noordende - de Haan » Cornelis Triep GSFS-PNJ (1877-1970)

Persoonlijke gegevens Cornelis Triep GSFS-PNJ 


Gezin van Cornelis Triep GSFS-PNJ

(1) Hij is getrouwd met Carolina Johanna Wilhelmina Wielemout.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 10 juli 1901 te Den Haag, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Johanna Catharina Barends.

Zij zijn getrouwd op 22 maart 1922 te Den Haag, Nederland, hij was toen 44 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Triep GSFS-PNJ?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Triep GSFS-PNJ

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Triep

Cornelis Triep
1877-1970

(1) 1901
(2) 1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. DEN HAAG Gemeente , via https://haagsgemeentearchief.nl/genealog..., 10 juli 1901
    Huwelijksakte Cornelis Triep en Carolina Johanna Wilhelmina Wielemout
    Huwelijksdatum:1901-07-10
    Aktenummer:907
    Huwelijksplaats:'s-Gravenhage
    Aktedatum:1901-07-10
    Akteplaats:'s-Gravenhage
    Bruid:Carolina Johanna Wilhelmina Wielemout
    Voornaam:Carolina Johanna Wilhelmina
    Achternaam:Wielemout
    Leeftijd:20
    Beroep:zonder beroep
    Bruidegom:Cornelis Triep
    Voornaam:Cornelis
    Achternaam:Triep
    Leeftijd:24
    Beroep:sigarenmaker
    Moeder bruid:Carolina Adriana Bosman
    Voornaam:Carolina Adriana
    Achternaam:Bosman
    Beroep:-
    Vader bruid:Johannes Wilhelmus Gerardus Wielemout
    Voornaam:Johannes Wilhelmus Gerardus
    Achternaam:Wielemout
    Beroep:zonder beroep
    Moeder bruidegom:Johanna Maria Schalker
    Voornaam:Johanna Maria
    Achternaam:Schalker
    Beroep:zonder beroep
    Vader bruidegom:Cornelis Triep
    Voornaam:Cornelis
    Achternaam:Triep
    Beroep:metselaar
    Getuige:Hendricus Jacobus Barends
    Voornaam:Hendricus Jacobus
    Achternaam:Barends
    Leeftijd:25
    Beroep:glazenwasser
    Hermanus Bronsteijn
    Voornaam:Hermanus
    Achternaam:Bronsteijn
    Leeftijd:42
    Beroep:timmerman
    Jan Gerardus van Eeden
    Voornaam:Jan Gerardus
    Tussenvoegsel:van
    Achternaam:Eeden
    Leeftijd:30
    Beroep:beeldhouwer
    Franciscus Triep
    Voornaam:Franciscus
    Achternaam:Triep
    Leeftijd:23
    Beroep:sigarenmaker
    Toegangsnummer:0335-01 Ambtenaar van de Burgerlijke Stand van de gemeente 's-Gravenhage
    Inventarisnummer:766

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 maart 1877 lag rond de 6,3 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
    • 15 juni » Henry Ossian Flipper studeert als eerste zwarte Amerikaan af aan de militaire academie van de Verenigde Staten.
    • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
    • 6 december » De eerste editie van The Washington Post verschijnt.
    • 6 december » Thomas Edison maakt de eerste geluidsopname.
    • 11 december » Het eerste deel van het Kanaal van Deurne werd opgeleverd. Het gaat om het stuk van de Noordervaart in Limburg tot aan de provinciegrens.
  • De temperatuur op 22 maart 1922 lag tussen -3.4 °C en 3,7 °C en was gemiddeld -0.4 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 15 februari » In Den Haag wordt het Internationaal Gerechtshof - gevestigd in het Vredespaleis - geopend.
    • 11 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Olav Smit tot apostolisch vicaris van Noorwegen.
    • 14 april » De Nederlandse Bachvereniging voert voor de eerste keer de Matthäus-Passion uit in de Grote Kerk van Naarden.
    • 23 augustus » Oprichting van de Peruaanse voetbalbond ("Federación Peruana de Fútbol").
    • 28 oktober » Mars op Rome. Begin van fascistisch bewind van Benito Mussolini in Italië, in 1924 uitmondend in zijn alleenheerschappij.
    • 8 november » Parijse metrolijn 9 voor het eerst geopend.
  • De temperatuur op 12 augustus 1970 lag tussen 5,6 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 13,6 uur zonneschijn (91%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 25 april » Benoeming van Paul Schruers tot hulpbisschop van Hasselt.
    • 6 mei » Feyenoord legt als eerste Nederlandse voetbalclub beslag op de Europa Cup I. In het San Siro-stadion in Milaan wint de Rotterdamse club in de finale met 2-1 van Celtic door doelpunten van verdediger Rinus Israël en de Zweedse aanvaller Ove Kindvall.
    • 1 juli » In Utrecht wordt de profvoetbalclub FC Utrecht opgericht na een fusie tussen de Utrechtse voetbalclubs DOS, USV Elinkwijk en Velox.
    • 19 augustus » De eerste officiële competitiewedstrijd van de fusieclub FC Utrecht in de eredivisie eindigt in een 4-1 nederlaag in De Kuip tegen Feyenoord.
    • 29 september » Opening Nieuwe IJsselbrug over de IJssel bij Zwolle.
    • 4 oktober » Paus Paulus VI roept de Heiligen Theresia van Ávila (1515-1582) en Catharina van Siëna (1347-1380) uit tot eerste vrouwelijke kerkleraren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Triep

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Triep.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Triep.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Triep (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P.J. Karreman, "Stamboom Karreman - de Kort - van 't Noordende - de Haan", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-karreman/I3055.php : benaderd 23 april 2025), "Cornelis Triep GSFS-PNJ (1877-1970)".