Stamboom Kaptein » Margje Maria KAPTEIJN (1910-1994)

Persoonlijke gegevens Margje Maria KAPTEIJN 


Gezin van Margje Maria KAPTEIJN

Zij is getrouwd met Bartus van der WOUDEN.

Zij zijn getrouwd op 20 oktober 1933 te Stolwijk, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margje Maria KAPTEIJN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margje Maria KAPTEIJN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margje Maria KAPTEIJN

Arie KAPTEIJN
1843-1910
Fop KAPTEIJN
1874-1959

Margje Maria KAPTEIJN
1910-1994

1933

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 maart 1910 lag tussen 0,7 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 3,0 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
      • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
      • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
      • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
      • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
      • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
    • De temperatuur op 20 oktober 1933 lag tussen 2,5 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Quincy Jones, Amerikaans muziekproducer
      • 22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
      • 18 juni » Opening van het Stade Félix Bollaert in Lens, Frankrijk.
      • 5 december » Einde van de drooglegging in de Verenigde Staten.
      • 6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
      • 16 december » Abe de Vries en Sipke Castelein winnen de vijfde Elfstedentocht.
    • De temperatuur op 27 oktober 1994 lag tussen 5,7 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (17%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
      • 23 maart » Aeroflot-vlucht 593 stort neer tijdens een vlucht van Moskou naar Hongkong.
      • 15 april » Te Marrakesh wordt de Slotakte getekend van de onderhandelingen in het kader van de Uruguay-ronde van de GATT.
      • 1 juli » Beëdiging van Roman Herzog als zevende bondspresident van Duitsland.
      • 4 juli » In Rwanda valt de hoofdstad Kigali in handen van de RPF-strijders
      • 28 september » Een ultimatum van de Berberse Culturele Beweging (MCB) aan de ontvoerders van zanger Matoub Lounès in Algerije wordt ingetrokken "om een veilige terugkeer van ons nationaal symbool alle kans te geven".
      • 17 oktober » De regering van Rwanda maakt bekend dat minister Jean-Marie Vianney Ndagijimana van buitenlandse zaken spoorloos is verdwenen met ongeveer 187.000 dollar uit de Rwandese schatkist op zak.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam KAPTEIJN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam KAPTEIJN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over KAPTEIJN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam KAPTEIJN (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Claudia Vreugdenhil, "Stamboom Kaptein", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaptein/I9354.php : benaderd 10 maart 2026), "Margje Maria KAPTEIJN (1910-1994)".