Stamboom Kaptein » Cornelia Wilhelmina Theresia "Corrie" van der PLUIJM (1932-2019)

Persoonlijke gegevens Cornelia Wilhelmina Theresia "Corrie" van der PLUIJM 

  • Roepnaam is Corrie.
  • Zij is geboren op 13 september 1932 in Schiedam.
  • Zij is overleden op 29 mei 2019, zij was toen 86 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 juni 2020.

Gezin van Cornelia Wilhelmina Theresia "Corrie" van der PLUIJM

Zij is getrouwd met Karel Gerardus Martinus Kaptein.

Zij zijn getrouwd op 11 juni 1980 te Leusden, zij was toen 47 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Wilhelmina Theresia "Corrie" van der PLUIJM?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 september 1932 lag tussen 9,2 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
    • 28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
    • 2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
    • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der PLUIJM


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Claudia Vreugdenhil, "Stamboom Kaptein", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaptein/I22635.php : benaderd 14 januari 2026), "Cornelia Wilhelmina Theresia "Corrie" van der PLUIJM (1932-2019)".