Stamboom Kaptein » Engelina "Lien" NUMEIJER (1895-1986)

Persoonlijke gegevens Engelina "Lien" NUMEIJER 


Gezin van Engelina "Lien" NUMEIJER

Zij is getrouwd met Johannes Kaptein.

Zij zijn getrouwd op 26 april 1919 te Wieringen, zij was toen 24 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Jacobus Kaptein  1921-2009

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Engelina "Lien" NUMEIJER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Engelina "Lien" NUMEIJER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Engelina NUMEIJER

Engelina NUMEIJER
1895-1986

1919

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. akte 17
  2. akte 9

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 maart 1895 lag rond de 1,8 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
    • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
    • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
    • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
    • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
    • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
  • De temperatuur op 26 april 1919 lag tussen 4,8 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 3,9 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Benito Mussolini richt de fascistische partij op.
    • 3 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. ČsŠk Bratislava, het latere ŠK Slovan Bratislava.
    • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
    • 14 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Radzionków.
    • 10 september » Oostenrijk en de geallieerden tekenen een verdrag waarin de onafhankelijkheid van Polen, Hongarije, Tsjecho-Slowakije en Joegoslavië wordt erkend.
    • 13 oktober » Tijdens de Convention portant réglementation de la Navigation Aérienne in Parijs wordt vastgelegd dat Nederland de nationaliteitsletter H (van Holland) voor luchtvaartuigradiostations zou gaan voeren.
  • De temperatuur op 23 maart 1986 lag tussen 4,1 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 10,5 mm neerslag gedurende 5,1 uur. Er was 6,6 uur zonneschijn (54%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Mário Soares wordt gekozen tot president van Portugal, de eerste burgerpresident sinds 60 jaar.
    • 27 februari » De later met een Gouden Kalf bekroonde film Abel van regisseur Alex van Warmerdam gaat in première.
    • 24 juni » Matt Biondi scherpt in Orlando zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 48,74. Het oude record (48,95) stond sinds 6 augustus 1985 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 22 augustus » Een giftige gaswolk uit het kratermeer van een rustende vulkaan, Lake Nyos in Kameroen laat 1746 mensen en tienduizenden dieren sterven.
    • 7 september » Desmond Tutu wordt de eerste zwarte bisschop in Zuid-Afrika.
    • 10 oktober » Een aardbeving in San Salvador doodt 500 mensen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1890 » Oscar Egg, Zwitsers wielrenner († 1961)
  • 1891 » Tomas Confesor, Filipijns politicus († 1951)
  • 1892 » Mea Verwey, Nederlands uitgeefster en letterkundige († 1978)
  • 1896 » Jan de Vries, Nederlands atleet († 1939)
  • 1898 » Leonard Roggeveen, Nederlands onderwijzer, kinderboekenschrijver en -illustrator († 1959)
  • 1898 » Paul de Waart, Nederlands journalist († 1970)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam NUMEIJER

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam NUMEIJER.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over NUMEIJER.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam NUMEIJER (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Claudia Vreugdenhil, "Stamboom Kaptein", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaptein/I17492.php : benaderd 27 januari 2026), "Engelina "Lien" NUMEIJER (1895-1986)".