Stamboom Kaptein » Geertruida Elisabeth Alida KAPTIJN (1910-1994)

Persoonlijke gegevens Geertruida Elisabeth Alida KAPTIJN 


Gezin van Geertruida Elisabeth Alida KAPTIJN

Waarschuwing Let op: Partner (Petrus Leonardus KERKVLIET) is 33 jaar ouder.

Zij is getrouwd met Petrus Leonardus KERKVLIET.

Zij zijn getrouwd op 2 februari 1971 te Bloemendaal, zij was toen 60 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Elisabeth Alida KAPTIJN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Elisabeth Alida KAPTIJN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Elisabeth Alida KAPTIJN

Maria PRINS
1847-< 1947

Geertruida Elisabeth Alida KAPTIJN
1910-1994

1971

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 april 1910 lag tussen 3,9 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 5,6 mm neerslag. Er was 3,5 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
      • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
      • 1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
      • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
      • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
      • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
    • De temperatuur op 2 februari 1971 lag tussen -6,7 °C en 3,7 °C en was gemiddeld -0,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 5 februari » De brand in het station van Luzern (Zwitserland) verwoest het hele gebouw.
      • 17 april » Bangladesh roept de onafhankelijkheid uit.
      • 8 mei » Mislukte lancering van Mariner 8. Deze was bedoeld om in een baan om Mars onderzoek te doen.
      • 4 september » Zwemmer Mark Spitz uit de Verenigde Staten brengt in Leipzig het wereldrecord op de 200 meter vrije slag op 1.54,2.
      • 1 oktober » De opening van het Disney-park Magic Kingdom. Het eerste attractiepark van het Walt Disney World Resort.
      • 15 november » Intel introduceert de 4004-microprocessor voor microcomputers.
    • De temperatuur op 1 november 1994 lag tussen 4,4 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Nederland treedt de Algemene wet bestuursrecht in werking.
      • 2 februari » Na drie officieuze interlands speelt het Slowaaks voetbalelftal de eerste officiële wedstrijd sinds de vreedzame ontmanteling van Tsjecho-Slowakije. De ploeg wint bij een vierlandentoernooi met 1-0 van de Verenigde Arabische Emiraten door een doelpunt van Vladimír Weiss.
      • 14 april » Muitende soldaten schieten vice-premier Selometsi Baholo dood in Maseru, de hoofdstad van het Lesotho.
      • 1 juli » De PTT opent het eerste GSM-netwerk in Nederland.
      • 2 juli » De Colombiaanse voetballer Andrés Escobar wordt in Medellín doodgeschoten omdat hij tijdens de WK-eindronde 1994 in eigen doel had geschoten en Colombia daardoor werd uitgeschakeld.
      • 23 september » In de Filipijnen vallen zeker dertien doden als een door regenval veroorzaakte lawine van vulkanisch gesteente omlaag komt van de vulkaan Pinatubo.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1986 » Dignate Robbertz (77), Nederlands schrijfster
    • 1986 » Gregorio Zaide (79), Filipijns historicus
    • 1992 » Bernard Mels (83), Belgisch aartsbisschop en vicaris-generaal van Luluaburg
    • 2002 » Paul Van Zummeren (57), Vlaams journalist en schrijver
    • 2003 » Brian Harland (86), Brits geoloog
    • 2003 » Dirk Hubers (90), Nederlands keramist en monumentaal kunstenaar

    Over de familienaam KAPTIJN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam KAPTIJN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over KAPTIJN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam KAPTIJN (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Claudia Vreugdenhil, "Stamboom Kaptein", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaptein/I14920.php : benaderd 3 maart 2026), "Geertruida Elisabeth Alida KAPTIJN (1910-1994)".