Stamboom Kaptein » Cornelis Kaptein (1964-2009)

Persoonlijke gegevens Cornelis Kaptein 


Gezin van Cornelis Kaptein

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Kaptein?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Kaptein

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Kaptein

Cornelis Kaptein
1964-2009


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 oktober 1964 lag tussen 6,0 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (26%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Nederland treedt een rijksregeling in werking voor de subsidiëring van alle amateuristische kunstbeoefening.
      • 28 maart » Radiopiraat Radio Caroline start uitzendingen.
      • 28 juni » Bisschopswijding van Johannes Willebrands, Nederlands secretaris van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen, in Rome door paus Paulus VI.
      • 1 juli » Herverkiezing van Heinrich Lübke tot bondspresident van West-Duitsland.
      • 14 september » Paus Paulus VI opent in Rome de derde zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
      • 15 september » In Amerika begint de soap-televisieserie Peyton Place.
    • De temperatuur op 15 juni 2009 lag tussen 10,9 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (23%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In de Europese Unie is het metriek stelsel als standaard ingevoerd.
      • 11 maart » Arrow Classic Rock en Arrow Jazz FM staken hun uitzendingen op de FM, dit vanwege een betalingsachterstand. De zenders worden uitgezet net na middernacht.
      • 11 maart » In het Duitse Winnenden en Wendlingen schiet een 17-jarige jongen vijftien mensen dood, alvorens hij zelfmoord pleegt.
      • 23 juli » IJsland vraagt officieel het lidmaatschap van de Europese Unie aan.
      • 11 november » Meldpunt 6061 van vervoersbedrijf RET wordt opgericht.
      • 25 december » Een 23-jarige Nigeriaanse man probeert op een vlucht van Amsterdam naar Detroit het toestel op te blazen vlak voor aankomst. De poging mislukt en na een aantal verhoren van de Homeland Security blijkt dat de man handelde in opdracht van Al Qaida. Hij wordt veroordeeld tot levenslang en zit sinds 2012 vast in ADX Florence.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kaptein

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kaptein.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kaptein.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kaptein (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Claudia Vreugdenhil, "Stamboom Kaptein", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaptein/I14062.php : benaderd 21 januari 2026), "Cornelis Kaptein (1964-2009)".