De temperatuur op 4 januari 1926 lag tussen 6,4 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 3,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
3 januari » Generaal Theodoros Pangalos benoemt zichzelf tot dictator van Griekenland.
8 maart » Vier maanden na de Nacht van Kersten krijgt Nederland een nieuwe regering, het kabinet-De Geer I.
29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
31 mei » Oprichting van het Nationaal park Kruger in Zuid-Afrika.
7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
22 augustus » In Zuid-Afrika wordt goud ontdekt.
Dag van overlijden 20 april 2007
De temperatuur op 20 april 2007 lag tussen 3,0 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (75%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
12 mei » Het 52e Eurovisiesongfestival wordt gehouden in de Finse hoofdstad Helsinki. De winnaar werd Servië met zangeres Marija Šerifović en het lied Molitva.
20 mei » De hockeydames van Den Bosch worden voor de tiende keer op rij landskampioen. Bij de mannen prolongeert HC Bloemendaal de titel en worden voor de elfde keer in hun bestaan landskampioen.
5 juli » De Belgische ex-premier Jean-Luc Dehaene (CD&V) wordt door koning Albert II belast met een bemiddelings- en onderhandelingsopdracht om de weg te openen tot de aanduiding van een formateur.
7 juli » De Nieuwe Centrale Bibliotheek van Amsterdam wordt op het Oosterdokseiland geopend: de grootste openbare bibliotheek van de Benelux en ontworpen door Jo Coenen.
26 juli » Zwarte dag in de Tour de France: Michael Rasmussen, koploper en drager van de gele trui, moet na een leugen over zijn verblijfplaats de ronde verlaten.
9 september » Sprintatleet Asafa Powell scherpt in Rieti zijn eigen wereldrecord (9,77) op de 100 meter aan tot 9,74.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Claudia Vreugdenhil, "Stamboom Kaptein", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kaptein/I10312.php : benaderd 18 januari 2026), "Adrianus Marinus KAPTEIJNS (1926-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.